Product was successfully added to your shopping cart.
0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Oblečte sa s Keli Fashion do šiat známych celebrít

Dámy, tiež si občas pozeráte módny časopis a pri fotkách dokonale oblečených krásnych hviezd si povzdychnete a poviete: „Ach, tým sa žije, na také šaty ja nikdy mať nebudem.“ Milé dámy, omyl. Tentoraz si luxus známych celebrít môžete dopriať aj Vy. V obchode s módou, Keli Fashion si nájdete luxusné kúsky od slovenského výrobcu značky Shut Up, ale aj koktejlky a spoločenské šaty Kikiriki či značku Sugarbird, ktorú obľubujú známe tváre slovenského šoubiznisu ako Dara Rolins, Mária Čírová, Celeste Buckingam alebo dvojičky Veronika a Daniela Nízlové zo skupiny Twiins.

„Síce si uvedomujeme, že Sugarbird rozhodne nie je pre každého, máme pocit, že ide naozaj o zaujímavú značku, ktorá si nájde svojich nadšencov,“ hovorí majiteľka obchodu a dodáva, že značka ponúka zaujímavé modely, kvalitné látky či výnimočné strihy. „Takto vidím ja značku Sugarbird,“ povedala majiteľka, podľa ktorej sú aj vďaka výrobe jednotlivých modelov len v limitovanej kolekcii veľmi atraktívne a stávajú sa pre zákazníčky exkluzívnymi.

V obchode nájdete ponuku aj slovenskej značky Shut Up, ktorá ponúka dokonalý výber oblečenia nielen na všedné dni, ale i na romantické večerné posedenia či šaty typu „láska na prvý pohľad.“ Majiteľka butiku vyzdvihla aj kvalitu látok, z ktorých sú šaty vyrobené. „Dodajú Vám pocit luxusu a to za dostupné ceny,“ poznamenala.

Obchod Keli Fashion nájdete v Rimavskej Sobote na Ulici SNP 18, na prvom poschodí, vchod vedľa predajne O2. Obchod je otvorený aj po telefonickej objednávke na číslo 0904 867 424. Pýtate sa prečo? Aj toto je zárukou luxusu, že sa o Vás osobne postarajú ako o známu celebritu a poradia Vám pri výbere šiat na akúkoľvek príležitosť.

Zdroj: Rimava.sk, 21. okt. 2015