DARA ROLINS u nás, v tíme SUGARBIRD.
Už koncom marca očakávame novú kolekciu DR for SUGARBIRD!

“ Zdravím všetkých, ktorých zaujíma jak sa mám, čo práve robím, aké mám plány:) !
Myslím, že nikoho z vás čo ma poznajú neprekvapí, že chcem svoje meno - tentokrát veľmi konkrétne - spojiť s módou. Niečo ako svadba:). Sme totiž kamarátky, milenky odjakživa. Niekoľkokrát som bola tvárou módnej značky, predstavila som vám aj svoj merch - tričká a mikiny… Ale ešte NIKDY sme sa nedostali tak ďaleko, že by som dostala ponuku módu tvoriť! Navrhovať, mať vlastnú kolekciu, svoju “DR” líniu. Byť kreatívne aktívnou, stať sa súčasťou tímu, kde veci vznikajú podľa mojich predstáv:).

Asi pred pol rokom začala viesť Evička, moja managerka jednania s maďarskou módnou značkou SUGARBIRD. A hneď v úvode mi s nadšením oznamovala, že ide v tomto prípade o iný druh spolupráce, než na aký som doteraz zvyknutá. Vravela mi, že keď bude mať všetky informácie pokope, bude mi môcť celú ideu a ľudí zo SUGARBIRD predstaviť, budem nadšená:)... A presne TO sa aj stalo.

Som speváčka, som šoubiznisové dieťa, som Dara, som “značka", ktorú s entuziazmom mne vlastným bez nejakej extra námahy budujem už pár rokov. Prečo? Pretože je pre mňa VŠETKO čo robím prirodzené. Nemám v pláne svetu nič dokazovať, nikdy som sa nebrala viac vážne než je treba, nepreceňujem, ale ani nepodceňujem svoje schopnosti:).

Móda k hudbe patrí a fakt, že sa v nej speváčky a speváci angažujú je dnes už absolútne prirodzený jav. Rihanna, Britney, Madonna, Kanye West, Chris Brown, Gwen Stefani…. Bože, bude zložitejšie menovať toho, kto svoju fashion líniu nemá:)! Dovolím si tvrdiť, že až na výnimku, famóznu Victoriu Beckham nikto neuprednostnil návrhárstvo pred hudbou.(... vďaka Bohu:)). Tá je naďalej aj MOJOU podstatou.

Ale môj status a fakt, že mám hudbu a VÁS ma motivuje skúšať nové veci! Viem, že mnohí - mnohé:) z vás na tento krok už istú dobu čakajú:)... A ja sa veľmi úprimne teším z toho, že ho teraz, spolu so značkou SUGARBIRD môžem začať realizovať:). Kroťte svoje vášne, myslím tí, ktorí už teraz krútia hlavami: Moja ambícia je V PRVOM RADE potešiť mojich 350 tisíc fejsbukových a 191 tisíc instagramových folowerov:))) !!! YES! Presne TOĽKO vás už je. ĎAKUJEM:). Všetkým mojim fanúšikom, priaznivcom, mojim verným “starým” aj “novým”:). Občas sa cítim ako stáť na čele svojej vlastnej armády:)… Mocné. “

Dara Rolins

Sugarbird Dara Rolins Sugarbird Dara Rolins Sugarbird Dara Rolins Sugarbird Dara Rolins Sugarbird Dara Rolins Sugarbird Dara Rolins Sugarbird Dara Rolins